Otevírací doba
dle objednání
Sport Rehabilitation Center
Liberec VI-Rochlice

Rádi byste zjistili, v jakém stavu je Váš pohybový aparát a předešli tak budoucím zdravotním problémům? Nebo Vás trápí bolest a omezuje v běžném fungování? Zkusili jste už několik fyzioterapeutů, sportovních trenérů a jiných takzvaných specialistů na problémy pohybového aparátu, ale stále bez výsledku?

Sportovní terapie a rehabilitace - Liberec - TK Sport Therapy
Jan Malach, profesionální zápasník MMA

Jestli jste odpověděli alespoň na jednu otázku kladně, pak jste na správném místě.

Specializuji se na komplexní diagnostiku pohybového aparátu, sportovní terapii a rehabilitaci. Pomáhám také sportovcům s návratem do plného zatížení. Mezi mými klienty jsou profesionální i amatérští sportovci, lékaři, zdravotní sestry… rád ale přivítám kohokoliv, kdo chce lépe poznat svůj pohybový aparát a skoncovat tak s bolestí a neustálou recidivou.

Nabízím Vám profesionální a empatický přístup, důkladnou a především funkční diagnostiku pohybového aparátu i sestavení rehabilitačního plánu na míru Vašim zdravotním obtížím.

Po příchodu si Vás prvně vyslechnu a vyzpovídám v rámci vstupní anamnézy, a až poté bude následovat komplexní diagnostika nebo případná rehabilitace. V případě potřeby Vás také mohu doporučit ke specializovaným lékařům a dalším odborníkům.

Nejsem chiropraktik a neposkytuji žádné „zázračné“ navrácení obratlů zpět na své místo.

Ať už přicházíte s bolestmi zad a páteře, skoliózou, výhřezy disků, úžinovými syndromy nebo poúrazovými a pooperačními stavy, vždy se budeme snažit najít skutečnou příčinu Vašich problémů.

Bolest je multifaktoriální záležitost a je potřeba k ní i tak přistupovat. Ne vždy se podaří najít přesnou příčinu Vašich obtíží, ale pasivní přístup ze strany klienta není nikdy správnou cestou.

Máte zájem o mé služby? Rezervujte si svůj termín online.